ҐРІНVITAMIN
Якість, точність та чесність
Мікрогрін — це маленькі паростки, які вживають в їжу у фазі двох листків (зазвичай від 5 до 15 днів після проростання, залежно від культури). Їхній розмір лише кілька сантиметрів, проте у них зосереджена велика кількість вітамінів та мікроелементів. Дослідження показують, що мікрогрін містить до 40 разів більше поживних речовин, ніж зріла рослина. Особливість мікрогріну ще й в тому, що на смак паростки як достигла рослина чи її плід. Тож мікрозелень тішить гурманів цілим спектром смаків: від солодкавого соняшника до пекучої гірчиці.
Важливо зазначити, що ця трендова зелень має регенеруючу дію, зміцнює імунітет та позитивно впливає на обмінні процеси в організмі. Мікрогрін допомагає відновлювати життєві сили після важких хворіб та може бути чудовим додатком до раціону годуючих матусь (якщо звісно ті не мають алергій на «дорослі» види рослин).
Ринок поступово починає сприймати цей продукт. Наразі мікрогрін менш доступний у супермаркетах, але придбати його можна здебільшого у магазинах здорового харчування чи на спеціалізованих фермерських ринках. Також мікрогрін можна замовити безпосередньо у виробників на фермі ГрінVitamin, що знаходиться поблизу Дрогобича. Саме тут вирощують та ретельно доглядають за потужним джерелом вітамінів — мікрогріном.
ГрінVitamin — вирощуємо зелень лише найкращої якості, яка не містить ГМО, без використання будь-яких хімікатів та пропонуємо її в широкому асортименті: рукола, льон, базилік, гірчиця, редиска, соняшник, горох, цибуля, морква, капуста броколі та фіолетова капуста і багато іншого.
ГрінVitamin пропонуємо також і набори для вирощення паростків рослин у себе вдома з детальною інструкцією.
Колись ці маленькі рослини використовували лише в ресторанах, а вже сьогодні доступні кожному. З мікрогріном Грін Vitamin ваш раціон обов‘язково буде корисним і навіть буденні страви виглядатимуть святково!
Якість, точність та чесність — головне кредо ГрінVitamin. Як було зазначено вище, вирощують мікрогрін у Дрогобицькому районі, але ферма має душу справжньої авантюристки, тому відправить бокси з мікрогріном у будь-який куточок України Новою поштою.
Доставка по Дрогобичу, Стебнику та Трускавцю здійснюється за кошт фермерів, що є приємним бонусом.
Чекаємо на вас:
097 411-54-28
Made on
Tilda